Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Ručně malované kapsáře

Malované kapsáře jsou originální ruční prací. Maluje je pro mě slečna Lucie Mudráková. Práce začíná výběrem kvalitních barev na textil. Obrázek musí po namalování několik hodin schnout. Poté se musí dokonale zažehlit.Po žehlení následuje namalované kapsy vyprat. Pokud byly obrázky dobře zažehleny, zůstanou obrázky krásné. Pak se musí znovu vyžehlit. Proces je to vskutku zdlouhavý, a proto ručně malované kapsáře jsou o něco dražší. Originalita a kvalita je naše moto. Zakoupením kapsáře si můžete být jistí, že máte doma originál,který jinde nenajdete.I kdyby jste si objednali 2 stejné kapsáře, namaluje je Lucka každý trošku jiný, aby bylo dodrženo - co kus,to originál. Motivy na kapsy si můžete vybrat podle sebe. Fantazii se meze nekladou. Ale rádi vám s výběrem poradíme. Cena se u jednotlivých kasářů může lišit. Vždy záleží na náročnosti obrázků. Cenu vám upřesníme po dohodnutých detailech....Vážení zákazníci, vybírejte z nabídky kapsářů skladem za výprodejové ceny....

Dostupnost:
Řadit:
Položek: