Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Sada do postýlkyNo.1


1 100 Kč
vyprodáno, ušijeme podobné
Můžeme ušít v jiných barvách.

Čekáte miminko, nebo sháníte dárek pro miminko, které se má narodit ve vašem okolí? Inspirujte se u nás.POZOR! Toto zboží momentálně není skladem a je nutné jej vyrobit. Dodací lhůta je tedy 2-3 týdny. Pro upřesnění objednávky, jako je barva a našité obrázky, mě prosím kontaktujte.


Sada do postýlky No.1

Sada dopostýlky seskládá:

Z povlaku na peřinu o velikosti 130x90cm, povlaku na polštář o velikosti 40x60cm a mantinelu, který brání od úrazu miminka ve velikosti 180x30cm. Vše je ušité ze 100% bavlny a zapínání je na knoflíky. 

Ve stejném stylu vám můžeme ušít kapsář na postýlku, ve kterém můžete mít potřebné věci pro miminko. Dále můžeme ušít zavinovačky, polštářky se jménem,datem narození,mírami a váhou, hrací deky.....

Velikost povlečení: 130x90 cm peřina, 40x60 cm povlak, mantinel 180x30cm
Materiál : 100% bavlna
Údržba :  prát v pračce na 40°, vhodné pro alergiky

Český výrobek. Ušito důsledně a s láskou.