Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Poděkování zákazníkům

Poděkování zákazníkům.

Děkuji všem,kteří si u mě na e-shopu objednávají zboží a hlavně Vám, kteří čekáte na svoji zakázku, kterou Vám šiji přímo na míru.Vím, že doba za ušití je ted delší než obvykle, ale je to z důvodu stěhování. Do toho mám dvě děti - druhačku a tříletého klučíka, kteří potřebují svoji maminku, takže nemůžu být celý den v dílně. Děkuji, že jste trpěliví a chápaví. Moc si toho vážím. Bez Vás bych nemohla dělat to, co mě baví a přináší relax a chuť do práce. Věřím, že až se trošku zabydlíme, tak bude zase o trošičku víc času a dodací doby šití na zakázku budou zase jako obvykle.

Popřeji Vám ještě krásné velikonoce, pohodu a úsměv na tváři a budu se těšit,že se potkáme třeba někde na jarmarcích, nebo i prostřednictvím meilu, či telefonu.

MArtina