Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Odkazy na webové stránky, které by jste mohli navštívit

www.creativeclub.cz - stránky pro všechny kreativní lidi. Portál plný nápadů a inspirací.

www.umelluzinky.cz - látky, galanterie ... všechno pro šití patchworku.

www.rbytadum.cz - Kvalitní české a slovenské dřevěné postele, luxusní matrace, lamelové rošty a další nábytek s možností upravit rozměry na zakázku. 3 kamenné prodejny. Individuální přístup.

Inspirace pro Vaše bydlení - Prohlédněte si byty, domy, zahrady, nábytek, ložnice, koupelny, kuchyně, obývací i dětské pokoje z fotografií nahrané veřejností nebo profesionálními designéry.


Máte tématicky podobný web a chtěli by jste si vyměnit odkaz ? Napište nám přes kontaktní formulář, rádi s vámi odkaz vyměníme.