Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Menší změny na e-shopu

Ochrana osobních údajů (GDPR)

25.5.2018 vstoupí vplatnost vyhláška o ochraně osobních údajů (GDPR).Vzhledem k zastaralému systému eshopu,který se už nevyvíjí nemůžu ochránit vaše osobní údaje (adresa,telefon,email,které potřebuji k naplnění kupní smlouvy), tak,jak si  vyhláška žádá,proto jsem musela udělat na e-shopu tuhle změnu:
-vypnula jsem nákupní košík,protože dokončením objednávky se do systému ukládají vaše osobní údaje(adresa,telefon,email) - vzhledem k zastaralému systému by se k nim někdo mohl dostat a tak by nebyly v úplném bezpečí
JAK TEDY BEZPEČNĚ OBJEDNAT ZBOŽÍ:
Jak jste již dávno zvyklí:-):
1. meilem, kdy mi napíšete,o jaké zboží máte zájem či jakou změnu u daného výrobku chcete změnit nebo zda máte svoji představu,co chcete ušít na zakázku.
2.telefonicky
3.můžete nakoupit na mém novém eshopu www.nejenpatchwork.cz , který splňuje všechny náležitosti.

V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte.

Doufám,že mi i nadále zachováte vaši přízeň a že se vás změny moc nedotknou.
Martina Krystenová