Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Kosmetické taštičky

Kosmetické taštičky jsou nedílnou součástí každé mladé dámy, ženy, ale i malé slečny parádnice.

Kosmetické taštičky jsou ručně proplétané,prošívané na stroji. Vnitřní vrstvu tvoří vatelín, takže jsou krásně měkoučké.

Šijeme jak z českých tak z krásných zahraničních látek z USA.

Samozřejmostí je ušití kosmetické taštičky přímo na míru

Můžeme Vám ušít ze stejné látky i peněženku, tašku, kabelku, či obal na knihu. V případě zájmu vyšijeme obrázek

Pouzdra a organizéry

Pouzdra slouží na různé účely.Můžete do nich dětem dát například pastelky,zápisník,karty,pexasa,drobné hračky,puzle....Vhodné na cesty,kde si děti do pouzdra dají omalovánky,pastelky,ořezovátko.....Nebo pokud navštěvují výtvarný kroužek,tak v něm můžou nosit potřeby do výtvarky.Dále jdou poudra použít jako kosmetické taštičky.Díky průhledné fólii vidíte obsah pouzdra.

Organizéry zase slouží jako výborná věc,kdy si do organizéru vložíte vše potřebné - peněženku,doklady,kosmetiku....co prostě potřebujete ke každodennímu použití.Nemusíte tak vše pracně předělávat z kabelky do kabelky.Tak vezmete jen organizér,který jednoduše vložíte do kabelky,kterou si právě berete.

Dostupnost:
Řadit:
Položek: