Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Letnička - kabelka velká


450 Kč
vyprodáno, ušijeme podobné
Můžeme ušít v jiných barvách.

Kabelka je ušitá z krásných látek. Naše tašky a kabelky jsou nezbytnou součástí každé ženy. Na výběr máme moderní nákupní tašky, ale i krásné kabelky šité z látek z USA. Buďte originální díky našim taškám a kabelkám.POZOR! Toto zboží momentálně není skladem a je nutné jej vyrobit. Dodací lhůta je tedy 2-3 týdny. Pro upřesnění objednávky, jako je barva a našité obrázky, mě prosím kontaktujte.


Letnička - kabelka velká

Kabelka je ušitá z krásných zahraničních látek ze 100% bavlny a je celá podlepená, aby dobře držela tvar. Je vypodšívkovaná bílým plátnem. Kabelka má uvnitř jednu kapsu velkou 16x23cm. Kabelka má na přední straně 3 kapsy - 2 menší a 1 větší Je  ozdobně prošitá a zapíná se na knoflík.

Jako doplněk si můžete ke kabelce koupit jako brož, kterou můžete díky univerzálnímu můstku použít jak na kabelku, tašku, oblečení, tak i do vlasů jako sponku.Vyberte si z naší nabídky.

rozměry:

dole: 35cm

nahoře: 3cm

výška: od uch 38cm, uprostřed 30cm,

v nejnižším bodě u stran 24cm

délka ucha: 70cm

český výrobek, handmade - vyrobeno důsledně a s láskou