Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Kabelka velká pestrobrevná


460 Kč
vyprodáno, ušijeme podobné
Můžeme ušít v jiných barvách.

Kabelka je ušitá z látek z USA. Naše tašky a kabelky jsou nezbytnou součástí každé ženy. Na výběr máme moderní nákupní tašky, ale i krásné kabelky šité z látek z USA. Buďte originální díky našim taškám a kabelkám.POZOR! Toto zboží momentálně není skladem a je nutné jej vyrobit. Dodací lhůta je tedy 2-3 týdny. Pro upřesnění objednávky, jako je barva a našité obrázky, mě prosím kontaktujte.


Kabelka velká pestrobarevná

kabelka je ušitá z krásných dovozových látek ze 100% bavlny.( nakoupeno u melluzínky)je celá podlepená,aby dobře držela tvar a je vypodšívkovaná bílým plátnem.kabelka má uvnitř jednu kapsu zapínanou na zip.kabelka má dlouhé ucho,které se dá upravit na požadovanou délku. a proto se dá pohodlně nosit i přes rameno křížem.cena jednotlivých kabelek se může lišit.záleží na ceně látky,na doplňcích,na strojové výšivce...

rozměry:

dole: 39cm

uprostřed: 38cm

nahoře: 33cm

výška: 27cm.(měřeno uprostřed)

délka ucha: 91cm

materiál: 100% bavlna, výplň tvoří vatelín

údržba: prát v pračce na 40°, vhodné pro alergiky

český výrobek, handmade - vyrobeno důsledně a s láskou