Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Kabelka Paris


1 100 Kč
vyprodáno, ušijeme podobné
Můžeme ušít v jiných barvách.

Kabelka je ušitá z krásných látek. Naše tašky a kabelky jsou nezbytnou součástí každé ženy. Na výběr máme moderní nákupní tašky, ale i krásné kabelky šité z látek z USA. Buďte originální díky našim taškám a kabelkám.POZOR! Toto zboží momentálně není skladem a je nutné jej vyrobit. Dodací lhůta je tedy 2-3 týdny. Pro upřesnění objednávky, jako je barva a našité obrázky, mě prosím kontaktujte.


 Kabelka Paris

Ušila jsem kabelku z nádherné designové látky v kombinaci s koženkou.Vnitřek kabelky je z české látky.Kabelka je na zip a má spoustu kapsiček.Na vnější straně je kapsička zipová, velká 18x20cm a uvnitř kabelky najdete hned několik kapsiček,včetně přihrádek na 2 tužky.

Kabelka je podlepená kvalitní výztuhou a hezky drží tvar.

Materiál:

100% bavlna

Rozměry:

42cm maximálně široká a vysoká 26cm(měřeno vod vstupu dotašky,takže bez výčnělkůpro ucha)

ušito důsledně a s láskou

střih bellet design,mnou upraveno