Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Zástěrka s princeznou


Běžná cena: 170 Kč
140 Kč
vyprodáno, ušijeme podobné
Můžeme ušít v jiných barvách.

Zástěrky chrání oděv dítěte od umazání při barvení, kreslení , ale i při pomoci mamince v kuchyni.POZOR! Toto zboží momentálně není skladem a je nutné jej vyrobit. Dodací lhůta je tedy 2-3 týdny. Pro upřesnění objednávky, jako je barva a našité obrázky, mě prosím kontaktujte.


Zástěrka s princeznou

Zástěrka chrání oděv dítěte od umazání při barvení, kreslení , ale i při pomoci mamince v kuchyni. Dítě ji využije jak ve výtvarném a keramickém kroužku, tak v hodinách výtvarné výchovy ve škole. Pokud si dítě rádo hraje na kuchařku, tak mu zástěrka udělá určitě radost. A pokud dítě rádo pomáhá v kuchyni,tak se neumaže. Takže zástěrka má opravdu velké využití.

Zástěrka je ušitá ze 100 bavlny a na přední straně je kapsička velká 17x17cm.

Můžeme Vám na kapsičku vyšít například jméno dítěte.

rozměry: univerzální velikost

materiál: 100% bavlna

český výrobek, handmade - vyrobeno důsledně a s láskou