Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
Malý patchwork kapsář
.. na postýlku, na dveře, ...
Malé kapsáře
Malé kapsáře jsou vyrobeny ze 100% bavlny a dají se prát v pračce. Jsou vhodné pro alergiky. Do kapsářů se vejde spousta hraček a dalších drobností, které Vaše děti potřebují.
Stylová oboustranná kabelka
Stylová oboustranná kabelka
Oboustranné kabelky
Stalo se Vám někdy, že jste si kabelku nějak umazali ? Není nic jednodužšího, než mít oboustrannou kabelku a tu si přetočit. Získáte tak dvě barevné kombinace v jedné ceně.
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Patchworkový přehoz na postel
Stylová ložnice u Vás doma
Přehozy na postel
Krásné patchworkové přehozy na postel, velikosti na jednolůžko i dvojlůžko. Nechte si ušít přehoz podle Vašich představ v kombinaci s kapsářem nebo jiným doplňkem.
Patchworkový povlak na polštář
.. udělejte si to barevnější ..
Povlaky na polštářky
Patchworkové polštářky jsou krásnou dekorací Vašeho interiéru. K polštářkům si můžete nechat ušít přehozy, kapsáře, povlečení, prostírání, dečky na konferenční stolky, podsedáky na židle...

Kapsář na ramínko Frozen


Běžná cena: 360 Kč
320 Kč
vyprodáno, ušijeme podobné
Můžeme ušít v jiných barvách.

Kapsář na ramínko je skvělý do školky, ale i do skříňky, kdy šetří místo, ale klidně ho můžete použít i do dětského pokojíčku.POZOR! Toto zboží momentálně není skladem a je nutné jej vyrobit. Dodací lhůta je tedy 2-3 týdny. Pro upřesnění objednávky, jako je barva a našité obrázky, mě prosím kontaktujte.


Kapsář na ramínko Frozen

Kapsář na ramínko můžete pověsit do skříně, nebo ho dát dítěti do školky. Všichni víme,že ve školkách jsou skříňky malé, ale věcí je tam hodně. Tent kapsář Vám ušetří místo.Kapsář má 4 kapsy. 2 jsou velké 25x23cm a 2 menší kapsičky jsou velké 15x11,5cm. Na jedné kapsičce je obrázek auta. Jednoduše kapsář pověsíte středem na věšák a dáte do kapsáře vše potřebné. Dítě tak může mít v kapsičce jeho oblíbenou hračku, věcy na převlečení, hřebínek, kosmetiku....

Kapsář můžete klidně přehodit přes tyčku a tak poslouží i jako dekorace.

Kapsář je bez ramínka!

Velikost kapsáře : 70x26cm
Velikost kapes : 25x23cm a 15x11,5cm
Materiál : 100% bavlna, výplň tvoří vatelín
Údržba :  prát v pračce na 40°, vhodné pro alergiky

Český výrobek, vyrobeno důsledně a s láskou!!!